Projekt nowego regulaminu Samorządu Studentów IH UW

16 stycznia 2015 roku o godzinie 18:30 odbędzie się w sali nr 125 Instytutu Historycznego, Walne Zebranie Studentów IH UW. Celem Walnego Zebrania jest uchwalenie Regulaminu Samorządu Studentów IH UW.

Oto projekt nowego regulaminu:

ZSS IH zaprasza na wyjazd majowy!

Serdecznie zapraszamy na majówkę organizowaną przez Zarząd Samorządu Studentów IINiSB oraz IH.!
Będzie to idealna okazja, aby odetchnąć od zgiełku miasta w spokojnej, malowniczej miejscowości Sielpia Wielka, spędzić czas ze znajomymi ze studiów oraz poznać nowych ludzi. Przewidujemy dla Was mnóstwo atrakcji, takich jak ogniska, gry integracyjne czy turnieje sportowe. Ośrodek oferuje boiska do piłki plażowej i koszykówki, a zaledwie 100m od ośrodka znajduje się plaża nad jeziorem Sielpia. Nie zabraknie też trochę edukacji - przygotowujemy dla Was kilka szkoleń. :)

Walne Zebranie Studentów IH UW 26.03.2014 r.!

Na mocy par. 108 Regulaminu Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego w dniu 26 marca br. odbędzie się Walne Zebranie Studentów Instytutu Historycznego. Walne zebranie zostało zwołane na wniosek Przewodniczącego ZSS IH, przedstawiony na forum posiedzenia ZSS IH w dniu 13 marca br. Walne Zebranie odbędzie się w sali A instytutu Historycznego UW. Rozpoczęcie o godzinie 15. Przewidywany porządek obrad:

Rusza zakładka Samorządu Studentów IH UW!

Nareszcie! Zarząd Samorząd Studentów serdecznie zaprasza do śledzenia naszej zakładki na ihuw.pl. Co będziemy na niej umieszczać? Aktualności, sprawy bieżące dotyczące życia studenckiego w różnych wymiarach - zarówno naukowym jak i towarzyskim. Poza tym na zakładce znajdą się dokumenty z posiedzeń ZSS IH - protokoły oraz uchwały. Będziemy umieszczać informacje o organizowanych przez nas akcjach i projektach, chcemy też pokazać Wam różne organizacje i różne formy działalności na Uniwersytecie Warszawskim.

Subscribe to Samorząd studencki IH UW RSS